[vc_row][vc_column][vc_column_text][/vc_column_text][vc_column_text]
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“2/3″][vc_column_text]
ČETVRTO MEĐUNARODNO TAKMIČENJE „MAKSA POPOV“
za mlade svirače
TAMBURE I MANDOLINE I TAMBURAŠKE ORKESTRE
Pančevo, 5. mart 2023.
REZULTATI
PRVA KATEGORIJA
Ime i prezime kandidata | broj bodova | Nagrada | |
1 | Đorđe Radivojević | 98 | I |
DRUGA KATEGORIJA
Ime i prezime kandidata | broj bodova | Nagrada | |
1 | Lazar Petković | 100 | I |
2 | Pavle Zeremski | 99,1 | I |
3 | Lenka Lukić | 98,83 | I |
4 | Jana Šmigić | 96,1 | I |
5 | Marija Kodžo | 95,33 | I |
6 | Dženifa Novakov | 95,3 | I |
7 | Tanja Sekulić | 95,1 | I |
8 | Milan Gagić | 94,5 | II |
9 | Predrag Crnojački | 93,1 | II |
10 | Aleksa Marić | 93,1 | II |
TREĆA KATEGORIJA
Ime i prezime kandidata | broj bodova | Nagrada | ||
1 | Aleksandar Milović | 100 | I | |
2 | Janja Plavšić | 99,6 | I | |
3 | Aleksandar Mažić | 95,1 | I | |
4 | Kosta Baroš | 94,8 | II | |
5 | Aleksa Dražić | 92,5 | II |
ČETVRTA KATEGORIJA
Ime i prezime kandidata | broj bodova | Nagrada | |
1 | Marija Cvijin | 99 | I |
2 | Marko Crnković | 97,6 | I |
3 | Petra Vitomirov | 97,6 | I |
4 | Elena Botić | 96,6 | I |
PETA KATEGORIJA
Ime i prezime kandidata | broj bodova | Nagrada | |
1 | Ana Marija Mladen | 98 | I |
2 | Luka Aranđelović | 97,3 | I |
ORKESTAR A KATEGORIJA
Naziv orkestra | broj bodova | Nagrada | |
1 | ,,Dečiji Subotički tamburaški orkestar“ | 98,3 | I |
2 | ,,Tamburatorijum“ | 88,3 | II |
ORKESTAR B KATEGORIJA | |||
1 | ,,Neven“ | 95 | I |
PRVA KATEGORIJA | |||
r. br. | ime i prezime | Škola i grad | vreme |
1 | Đorđe Radivojević | MŠ „Jovan Bandur”, Pančevo | 11.45 |
DRUGA KATEGORIJA | |||
r. br. | ime i prezime | Škola i grad | vreme |
1 | Dženifa Novakov | MŠ „Jovan Bandur”, Pančevo | 11.50 |
2 | Jana Šmigić | MŠ „Jovan Bandur”, Pančevo | |
3 | Lazar Petković | JU UŠ „Vlado Milošević”, Banja Luka | |
4 | Lenka Lukić | OMŠ „Teodor Toša Andrejević”, Ruma | |
dezinfekcija i provetravanje | |||
5 | Marija Kodžo | JU UŠ „Vlado Milošević”,Banja Luka | 12.15 |
6 | Milan Gagić | OMŠ „Teodor Toša Andrejević”, Ruma | |
7 | Pavle Zeremski | ŠOMVO „Petar Konjović“, Bečej | |
8 | Predrag Crnojački | ŠOMVO „Petar Konjović“, Bečej | |
9 | Tanja Sekulić | ŠOMVO „Petar Konjović“, Bečej | |
10 | Aleksa Marić | TC „Tamburatorijum“, Pančevo | |
dezinfekcija i provetravanje | |||
SLOBODNO VREME ZA SCENSKU PROBU 12.50 – 13.20 |
TREĆA KATEGORIJA | |||
r.br. | ime i prezime | škola i grad | vreme |
1 | Aleksa Dražić | OMŠ „Teodor Toša Andrejević”, Ruma | 13.30 |
2 | Aleksandar Mažić | OMŠ Vrbas | |
3 | Aleksandar Milović | MŠ „Jovan Bandur”, Pančevo | |
4 | Janja Plavšić | MŠ „Jovan Bandur”, Pančevo | |
dezinfekcija i provetravanje | |||
5 | Kosta Baroš | JU UŠ „Vlado Milošević”,Banja Luka | 14.00 |
6 | Marijana Pejaković | ŠOMVO „Petar Konjović“, Bečej | |
dezinfekcija i provetravanje | |||
SLOBODNO VREME ZA SCENSKU PROBU 14.30 – 14.50 | |||
15.30 – OBJAVA REZULTATA I DODELA NAGRADA ZA 1, 2. I 3. KATEGORIJU |
ČETVRTA KATEGORIJA | |||
r.br. | ime i prezime | škola i grad | vreme |
1 | Elena Botić | OMŠ Vrbas | 16.00 |
2 | Marija Cvijin | MŠ Subotica | |
3 | Marko Crnjković | MŠ Subotica | |
4 | Petra Vitomirov | MŠ „Jovan Bandur”, Pančevo | |
dezinfekcija i provetravanje | |||
SLOBODNO VREME ZA SCENSKU PROBU 16.30 – 16.50 |
PETA KATEGORIJA | |||
r.br. | ime i prezime | škola i grad | vreme |
1 | Ana Marija Mladen | MŠ „Jovan Bandur”, Pančevo | 17.00 |
2 | Luka Aranđelović | MŠ „Jovan Bandur”, Pančevo | |
dezinfekcija i provetravanje | |||
SLOBODNO VREME ZA SCENSKU PROBU 17.30 – 18.00 | |||
18.30 – OBJAVA REZULTATA I DODELA NAGRADA ZA 4. I 5. KATEGORIJU |
ORKESTRI
PRVA KATEGORIJA | |||
r. br. | orkestar | škola i grad | vreme |
1 | „Dečiji sto” | Dečiji Subotički tamburaški orkestar | 19.00 |
2 | „Tamburatorijum” | Tamburaški centar,Pančevo | |
dezinfekcija i provetravanje | |||
DRUGA KATEGORIJA | |||
r.br. | orkestar | škola i grad | vreme |
1 | „Neven” | MŠ „Jovan Bandur”, Pančevo | 19.25 |
19.45 – OBJAVA REZULTATA I DODELA NAGRADA ZA 1. I 2. KATEGORIJU ORKESTARA |