Упис у средњу музичку школу – анкета

Како бисмо могли да одговоримо на ваше потребе и да у нашој школи обезбедимо довољан број места за све заинтересоване ученике, припремили смо анкету/упитник на основу које ћемо планирати упис и број ђака за следећу школску годину.

Ако сте се већ одлучили, молимо вас да попуните анкету.

Уколико су вам потребне додатне информације о пријемним испитима за средњу школу или предметима који се изучавају у школи, можете их пронаћи и у наставку текста:

ОДСЕЦИ:   Приликом уписа у средњу музичку школу, ученици се опредељују за један од три одсека:

Одсек за класичну музику (образовни профил: музички извођач класичне музике)

Одсек за музичку продукцију и обраду звука (образовни профил: дизајнер звука)

Одсек за музичку теорију (образовни профил: музички сарадник)

ПРИЈЕМНИ ИСПИТ:  Пријављивање за полагање пријемних испита за следећу школску годину (2024/25) обавиће се од 16 – 22. априла 2024. године, и то:

1) од уторка, 16. априла до петка, 19. априла 2024. године, електронским путем преко портала Моја средња школа;

2) у петак, 19. априла и понедељак, 22. априла 2024. године, непосредно у школи.

Пријемни испити за упис ученика у средњу музичку школу за школску 2024/2025. годину биће организован у периоду од 10 – 19. маја 2024. године.

Поделите ову вест