Ученици који су положили пријемни испит за упис у први разред средње школе треба да донесу преосталу документацију за коначну ранг листу.

Документацију је потребно доставити 14. јуна 2024. године од 8.00 до 16.00 у секретаријату школе.

Преостала документација подразумева:

1. Сведочанства или потврде са просечном оценом у три последња завршена разредна основне музичке школе:
    – за шестогодишње образовање– за 4, 5. и 6. разред;
    – за четворогодишње образовање – за 2, 3. и 4. разред;
  2. Сведочанство о завршеној основној музичкој школи
  3. Сведочанства или потврде са просечном оценом у три последња завршена разредна редовне основне школе:
    – уколико ученик завршава 7. разред – за 5, 6. и 7. ( 4, 5. и 6. уколико нема сведочанство/потврду завршеног разреда)
    – уколико ученик завршава 8 разред – за 6, 7. и 8. ( 5, 6. и 7, уколико нема сведочанство/потврду завршеног разреда)

Коначна ранг листа кандидата за упис у први разред средње школе биће објављена 17. јуна 2024. до 8.00

Поделите ову вест